В Рівненській обласній раді мінус один депутат. Мова про Сергія Шевчука. Нагадаємо, раніше суд визнав посадовця винним в отриманні хабаря. Сьогодні, на сесії депутати підтримали заяву про складення мандата Сергія Шевчука. Окрім того, облрада призначила керівників кількох комунальних закладів. Також обговорили будівництво мосту через річку Случ біля Сарн та звернулися до відповідних структур, аби розблокувати проїзд. Більше далі у сюжеті.

Сьогодні, 22 вересня відбулось пленарне засідання XIX сесії Рівненської облради. Винесено 44 питання.

Залишив облраду Сергій Шевчук. Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд визнав посадовця винним в отриманні хабаря. Сьогодні, на сесії депутати підтримали заяву про складення мандата Сергія Шевчука.

Та депутати вирішили не переносити це питання на наступну сесію. А звернутися до служби відновлення, підрядної фірми, районної військової адміністрації, аби останні відновили проїзд через міст з 6 до 8 ранку та з 17 до 19 , як це було раніше.Окрему увагу депутати приділили питанню мосту через річку Случ біля Сарн. На сесії мав прозвітувати в.о. начальника Служби відновлення Роман Руденко. Та останній не з'явився на засідання.