В Національному університеті «Острозька академія» вручили нагороди Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та Президента України Володимира Зеленського студентам закладу.

 Про це йдеться на сторінці вишу.

Ректор Острозької академії, доктор психологічних наук, професор Ігор Пасічник зазначив:

«Волонтери виконують не менш важливу роль, ніж бійці, які на передовій. Тому Острозька академія з перших днів війни, ще навіть і до неї, почала активну волонтерську роботу. Я пишаюся тим, що цією волонтерською роботою займаються й наші студенти – лідери в галузі волонтерства. Ви сьогодні отримуєте державні нагороди від Головнокомандувача Збройних сил України. Війна продовжується, ми повинні працювати. Займайтеся й надалі волонтерством, організовуйте навколо себе студентів для того, щоб підтримати наші Збройні сили».

Вручали нагороди ректор Острозької академії, доктор психологічних наук, професор Ігор Пасічник, а також студент 2-го курсу спеціальності «Національна безпека», молодший сержант Дмитро Павлюк.

«Дуже радий вкотре завітати до Острозької академії. Хочу подякувати всім вам від Збройних сил України, від хлопців із Сил спеціальних операцій, від підрозділів ОК «Захід» за ту величезну підтримку, яку ви надаєте. Не зупиняйтеся, бо це дуже важливо. Без волонтерів війну не виграти. Вітаю вас! Слава Україні!», - зауважив Дмитро Павлюк.

Також ректор Острозької академії Ігор Пасічник вручив студенту 2-го курсу спеціальності «Національна безпека», молодшому сержанту Дмитру Павлюку відзнаку Президента України «За оборону України».