Фото ілюстративне
Прикладом працевлаштування за сприяння служби зайнятості є історія Володимира Кислицького.

Володимир Вікторович – мешканець міста Покровськ Донецької області. У зв’язку з активними бойовими діями чоловік переїхав у Рівне та отримав статус внутрішньо переміщеної особи. Понад 35 років у рідному Покровську пан Володимир працював машиністом крана та водієм на газопостачальному та вугільному підприємствах.

У Рівному чоловік упродовж тривалого часу намагався працевлаштуватись самостійно, проте безрезультатно. Тому по допомогу у пошуку роботи звернувся до Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості. Саме у той час Головне управління Держпродспоживслужби  в Рівненській області звернулося до Рівненської філії з метою підбору працівника на посаду «водій автотранспортних засобів». Тож Володимира Вікторовича спрямували на співбесіду до роботодавця.

На зустрічі з роботодавцем пан Володимир справив чудове враження як людина та професіонал, тож його кандидатура була одразу погоджена. Втім, на шляху працевлаштування виникла перешкода. Через швидку евакуацію з рідного міста, чоловік не встиг розірвати трудові відносини з попереднім роботодавцем, але й це питання допомогли вирішити фахівці служби зайнятості. Вже за кілька днів Володимир Кислицький розпочав виконання службових обов’язків.

Тож якщо й ви перебуваєте у пошуку роботи, зайдіть на сайт Рівненського обласного центру зайнятості та ознайомтеся з  вакансіями.

А у телеграм-боті «Робота на Рівненщині» Ви знайдете актуальні вакансії Рівненщини.

Також для пошуку роботи пропонуємо Вам скористатися «Єдиним порталом вакансій» чи телеграм-каналом: «Робота зараз: Державна служба зайнятості». Саме тут можна знайти актуальні пропозиції роботи з усієї України, які оновлюються щодня.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини, наш Telegram-канал підтримки, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ   +38096-539-53-59. 

За інформацією Рівненського обласного центру зайнятості.