23 серпня, у спортивному залі Головного управління Національної поліції в Рівненській області відбулися змагання з рукопашного бою серед силових підрозділів Рівненщини. Про це повідомляють в головному управлінні ДСНС у Рівненській області.

Змагання були ініційовані Рівненською обласною організацією ФСТ "Динамо".

Учасники виборювали першість в індивідуальних та командних заліках у вагових категоріях від 60 кг до понад 90 кг.

За результатами змагань рятувальники Головного управління ДСНС України у Рівненській області посіли друге загальнокомандне місце.

Перше місце у загальнокомандному заліку здобула збірна поліцейських Головного управління Національної поліції в Рівненській області. Третє місце посіли військовослужбовці Національній гвардії України.

Т.в.о начальника ГУ ДСНС України у Рівненській області Олег ПАНЮК привітав спортсменів-рятувальників з потужним результатом та побажав у майбутньому ще більших спортивних досягнень.