Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Працівники будівельної компанії

Працівники будівельної компанії "Споліоласт” уже півроку без зарплати

Без роботи і без зарплати. Вже чотири місяці працівники будівельної компанії "Споліоласт” не отримують зароблених грошей. Люди втомилися чекати, а керівництво навіть не пояснює причини затримки. З початком зими майже півсотні людей просто не працюють. Але щодня приходять під офіс компанії у пошуках пояснень.

Вони — муляри, штукатури, плиточники. Віддали улюбленій справі півжиття. Вимагають небагато — лише власноруч зароблені гроші. Їх вони не бачать уже чотири місяці. Кажуть: криза–кризою, а зарплатню — за розпорядком.

Керівництво компанії на місці не застанеш. Люди кажуть: голова правління — у лікарні. Немає пояснень і у його заступників. Не знають, не чують, не бачать.

Проте він так і не з’явився. Працівники пояснюють:гроші є. Адже нещодавно керівництво продало кілька квартир, які будували нинішні безробітні.

На Рівненщині подібних ситуацій немало, каже головний державний інспектор. Щодня сюди звертаються десятки людей. Проте найліпше одразу йти в суд. У такому випадку це — єдиний шлях отримати свої гроші. Інакше пройдуть місяці. А люди лише гаятимуть час і залишаться ні з чим.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: