Днями всесвітню мережу Інтернет та ЗМІ сколихнула звістка із Таїланду, де відбулись змагання Чемпіонату Світу на човнах "Дракон" в місті Паттая. Збірна України проявила справжню силу, волю до перемоги та незламність. Українці завершили проходження дистанції на затопленому човні.

Серед учасників Збірної команди України є четверо спортсменів з міста Дубно, що на Рівненщині, а саме: Недашковський Віктор, Сидорчук Володимир, Щур Сергій та Базак Юрій.

Про це розповіла Ксеня Галицька у своєму блозі "Знай більше".

На дистанції 2000 метрів мали великі шанси потрапити в трійку призерів, боротьба тривала до останніх метрів, в результаті вибороли шосте місце.

- Ми зайняли три 5-их місця, три 6-их місця та два 7-их місця. З країн Європи ми єдині, котрі пробились до фіналів. Загалом брали участь у восьми номерах програми.

За період змагань довелося взяти участь у 18 заїздах, - розповідають дубенські веслувальники.