Прощання з Героєм відбудеться сьогодні, 30 липня, об 11 годині на Майдані Незалежності. Поховають Героя на кладовищі Нове. Про це повідомляють в Рівненській міській раді.

Корінний рівнянин Юрій Висоцький навчався в 12 школі та закінчив її зі срібною медаллю. Далі вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю юрист. Диплом магістра Юрій отримав в Острозькій академії.

Після завершення навчання працював за фахом у Рівненському місцевому центрі з надання безоплатної правової допомоги. Завжди відгукувався на чуже горе, чуйний та готовий допомогти. Саме таким його пам'ятають колеги.

16 березня Юрій отримав повістку, далі була відправка на полігон. Наш герой впродовж двох місяців навчався в академії Сухопутних військ у Львові, а далі було відправлення на Донецький напрямок.

Так, з 16 червня, він виконував бойові завдання в населеному пункті Нью-Йорк Бахмутського району Донецької області. Про воєнні дії Юрій говорив мало, але мама відчувала та розуміла, що йому там складно та незвично.

Юрій Висоцький - молодший лейтенант, командир 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 418 стрілецького батальйону, якого поважали колеги та друзі, мужній патріот держави, який назавжди залишиться в серцях рідних людей...

Читайте також: На фронті загинув 40-річний військовий із Рівненського району