23-25 червня у Кропивницькому відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р.н. Про це повідомляють в Рівненській обласній раді.

Вихованці КЗ "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву" ОСДЮСШОР у складі збірної команди Рівненської області були представлені на цих змаганнях у складі п'яти спортсменів.

І місце у естафеті 100+200+300+400 метрів вибороли Юлія Скала, Катерина Савчук, Ольга Машанєнкова (тр. Олег Машанєнков, Тетяна Гречко) та Таїсія Маліванчук (Сарненська ДЮСШ, тр. Олександр Аврамишин) з результатом 2.17.09.

І місце на дистанції 400 м з/б виборола Ольга Машанєнкова з результатом 59,99 (тр. Олег Машанєнков, Тетяна Гречко), що дозволило їй відібратись на Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який проходитиме в місті Марібор (Словенія) 23-29 липня цього року.

6 місце на дистанції 800 метрів посіла Юлія Скала з результатом 2.27.21 (час попереднього забігу - 2.24.61 РВ)., тр. Олег Машанєнков, Тетяна Гречко.

8 місце на дистанції 2000 м з/п виборов Олександр Квасюк з результатом - 7.00.43 РВ (тр. Тетяна Гречко)

11 місце на дистанції 800 метрів здобув Дмитро Коваль з результатом 2.08.34 РВ (тр. Валерій Дубіч).