Змагання проходили серед дорослих та юніорів у класах мотоциклів 500 см. куб та серед юнаків у класах мотоциклів 140 см. куб (бензинові двигуни) та до 129 см. куб (метанольні двигуни). Про це інформують в Рівненській ОДА.

На гаревих доріжках Мототреку змагалися 15 спортсменів.

Абсолютну перемогу у класі мотоциклів 500 см. куб як серед дорослих, так і серед юніорів здобув вихованець Рівненського міського спортивно-технічного клубу Роман Капустін. Він також вийшов у лідери загальної класифікації чемпіонату за підсумками 2-ох етапів.

У класі мотоциклів до 129 см. куб (двигуни метанольні) беззаперечну перемогу здобув рівнянин 4-й гонщик світу минулого року Макар Левішин. Спортсмен впевнено лідирує у загальному заліку першості.

Друге місце у Володимира Зламана. Він вийшов і на загальне друге місце.

У класі мотоциклів 140 см. куб (бензинові двигуни) перемогу виборов представник Червонограда Арсеній Микульчин.

Під час заїздів були і зіткнення, і падіння. На щастя, всі цілі та неушкоджені.

Спортсмени та тренери вдячні ЗСУ за можливість у нелегкий час проводити змагання.