Так, нині в області проживає 52,6 тисячі внутрішньо переміщених осіб. З них більше 74% - це жінки та діти і майже 2 тисячі ВПО з інвалідністю. Всього ж за час війни Рівненщина прихистила майже 86,6 тисячі переселенців.
Нагадаємо, в Рівненській області в рамках проєкту «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» вже восени запрацює Простір інтеграції. Тут ВПО зможуть отримати весь спектр послуг в одному місці: юридичні, психологічні консультації, соціальну та гуманітарну допомогу, поради щодо працевлаштування, релокації бізнесу чи відкриття власної справи.
За словами начальниці ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області Юлії Шигоревої, простір стане місцем співпраці та взаємодії місцевих громадських організацій, волонтерів та влади. Це буде хаб, який зможуть використовувати громадські організації для роботи. Також передбачена можливість проживання до 2 діб за нагальної потреби.
Проєкт «Створення рецепції евакуації з багатофункціональними сервісами» реалізує БО «100% життя» - Мережа ЛЖВ та суб-партнер ГО Агенція сталого розвитку міста у партнерстві з Рівненською обласною державною адміністрацією, Кластером з питань управління та координації місцями компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (СССМ Кластер), за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України / UHF.
Про це повідомили у пресслужбі Рівненської ОВА.
Читайте також: На Рівненщині з початку року працевлаштували більше сотні ВПО