Ми отримали нові машини, повністю укомплектовані. Дифибрилятор наявний, мішки Амбу для різного віку, кисневий балон, більших розмірів, кардіомонітор. Попередні машини не були оснащені кардіомоторами.
Більш зручніші стали і ноші.
З попередніх вона краща. Носилки електричні, є напилення в салоні щоб зимою не було слизько, парктроніки задні є. Отакі вони багатофункціональні носілки кращі. Підняти головний кінець чи нижній. Там є панель приборів, лікар може сам робить все залежно від стану хворого.
Служитиме ця машина лікарям з Корця.
Оскільки ця машина краще оснащена обладнанням це дає змогу високоякісно надати допомогу і врятувати тяжких хворих, - розповідає ЗІНАЇДА ДМИТРУК, виїзна лікарка швидкої допомоги Корецької підстанції.
Ба більше, 2/3 цих автомобілів є повнопривідними. Що дає змогу дістатися до найвіддаленіших куточків нашої області за будь якої погоди.
Сьогодні медики виконують завдання в Харківській, інших областях. Важливо їм покращити медичну і технічну базу щоб вони виконували на новітніх приладах. Для нас кожен новий автомобіль - швидкість, якість надання послуги. 2,3 авто - повноприводні. Будь яка віддалена громада отримала шанс швидкісної допомоги, - каже Віталій Коваль, начальник Рівненської ОВА.
До слова, 13 швидких Рівненщині передало Міністерство охорони здоров’я України. Ще три автівки партнери з Європейського регіонального бюро ВООЗ. Загалом з початку війни область отримала більше 30 подібних авто.
Читайте також: Острог підписав Меморандум про побратимство з американським містом Ейтенз