ТОВ “Далгакиран компресор Україна” є офіційним представником компанії Dalgakiran - найбільшого виробника компресорного обладнання в Турції, що входить в топ виробничих компаній країни. Головний напрямок роботи це розробка, виробництво та продаж різних типів компресорів та систем стисненого повітря. Окрім цього компанія має сильні позиції в багатьох напрямках - електрогенератори, промислове холодильне обладнання та насосне обладнання, системи генерації кисню та азоту, частотне регулювання для промислових агрегатів.

На сьогоднішній день практично немає галузей, де не використовувалися б компресори та не було потреби в стисненому повітрі. Таким чином обладнання від Dalgakiran використовується майже в кожній галузі бізнесу в Україні. 

 • Компресори використовуються для живлення пневматичних систем у виробничих процесах, таких як обробка деревини, металу, виробництво пластмас, тощо. Вони забезпечують надійне та ефективне постачання стисненого повітря для приводу різноманітного обладнання та інструментів.
 • У будівельній галузі компресори використовуються для живлення пневматичних інструментів, які використовуються для виконання різних робіт, таких як свердління, молотків, фарбування тощо. Вони допомагають забезпечити швидке та ефективне виконання робіт.
 • Компресори в харчовій промисловості використовуються для різних завдань, пов'язаних з обробкою та зберіганням харчових продуктів. Забезпечують постачання стисненого повітря для роботи пневмоприладів, пакувальних машин, ліній з очищення та сушіння харчових продуктів. Вони допомагають зберігати продукти свіжими, контролювати якість та забезпечувати потрібні умови обробки та зберігання.
 • Компресори в фармацевтичній промисловості використовуються для різних завдань, пов'язаних з виробництвом лікарських засобів. Вони використовуються для створення стисненого повітря та інших газів, які є необхідними для виробництва медичних газів, таких як кисень, азот та інші. 

Компанія займається не просто продажем обладнання, а виконанням комплексних проектів “під ключ” для своїх клієнтів і партнерів. Для ефективної роботи з клієнтами та оперативної технічної підтримки поставленого обладнання компанія має 11 філій по всій країні. Є філія Dalgakiran і в Рівному - зв’язатись з її фахівцями можно за телефоном +38 (0362) 460-931.

Компресори та обладнання для стисненого повітря від Dalgakiran

 • Гвинтові компресори: Вони виробляють гвинтові компресори різної потужності та розмірів, які широко використовуються у промисловості для створення стиснутого повітря.
 • Поршневі компресори: Компанія також виробляє поршневі компресори, які зазвичай застосовуються в більш маломасштабних програмах або ів .
 • Турбокомпресори (відцентрові): Рішення для забезпечення великими обсягами стисненого повітря крупних індустріальних споживачів - металургійних комбінатів, ГОК, нафтогазовій промисловості.
 • Безмасляні компресори: Гвинтові, відцентрові та спіральні компресори для пневматичних систем потребуючих чисте повітря, що можуть використовуватись в медичних закладах, фармацевтичних виробничих лініях, хімічній та харчовій галузі.
 • Повітряні сушарки: Dalgakiran пропонує осушувачі стисненого повітря для пневматичних систем з підвищеними вимогами до якості повітря.
 • Фільтри для стисненого повітря: Компанія пропонує широкий спектр фільтрів, що використовуються для очищення стисненого повітря від часток та забруднень, що підвищує ефективність та тривалість роботи системи. 
 • Ресивери (резервуари для стисненого повітря): Dalgakiran виготовляє резервуари для зберігання стисненого повітря, забезпечуючи рівномірний розподіл тиску та усунення пульсацій.