На Рівненщині у двох громадах провели полеглих захисників.

 Острозька та Нетішинська громади попрощалися з Захисником Андрієм Семеновичем. Народився Андрій у 1980 році. У мирному житті був викладачем Національного університету «Острозька академія», кандидатом історичних наук, доцентом.

У воєнний час служив на кордоні з Білоруссю, на Запорізькому напрямку, у Соледарі. Був водієм кулеметного взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

На жаль, загинув військовослужбовець 11 лютого під час евакуації поранених у районі міста Бахмут. Поховали Героя на кладовищі міста Нетішин Хмельницької області.

Здовбицька громада - в скорботі та жалобі. Тут в останню дорогу провели старшого сержанта Сергія Кулагіна. Чоловік народився 9 вересня 1976 року в Читинській області росії. Згодом родина переїхала в смт Наддніпрянське на Херсонщині. Закінчив професійно-технічне училище, здобувши професію зварювальника. Потому проходив строкову службу в місті Острог. Одружився і проживав у селі Гільча Перша. Працював бригадиром у приватній фірмі з виготовлення та обробки гранітних виробів.

У 2014 році, з початком АТО, був призваний захищати кордони Батьківщини. Півтора року боронив Батьківщину на Донеччині. У перші дні повномасштабного вторгнення Сергій вступив до лав територіальної оборони в селі Гільча, а 20 березня 2022 року був призваний у ЗСУ.

Неодноразово нагороджувався відзнаками за бойові заслуги перед Батьківщиною. На жаль, загинув воїн 19 травня 2023 року в районі села Червона Криниця Запорізької області під час артилерійського обстрілу. Поховали Героя на кладовищі села Гільча Перша.