9 смертей з початку року на водоймах області. І це ще купальний сезон не розпочався. Тож аби кількість трагічних випадків на воді не поповнювалась, рятувальники закликають людей не нехтувати правилами поведінки під час купання. І найголовніше відпочивати лише в спеціально облаштованих для цього місцях.

 Попри те, що вода в озері лише починає прогріватися, на пляжі уже є перші відпочивальники. Тож з 15 травня рятувальники взялися обстежувати та готувати пляжі до відпочинку. Всього в області є 13 зареєстрованих місць для відпочинку людей на воді, з яких підготувати залишилося лише один.

Крім офіційно зареєстрованих місць для купання в області є і стихійні, без облаштованих постів рятувальників. Тому всього на Рівненщині нараховується 22 місця масового відпочинку. Однак, те, що ці місця обстежили рятувальники ще не означає, що там купатись безпечно. Спочатку воду у тих водоймах мають дослідити працівники центру контролю та профілактики хвороб.

Результати досліджень стану води по найбільш популярних місцях відпочинку центр контролю та профілактики хвороб озвучить на початку червня. Хоча зазвичай, додають фахівці, стан водойм з року в рік не змінюється.

Детальніше - у сюжеті.