Зазначений проєкт реалізується в 12-ти областях України, серед яких і Рівненщина.
«Сьогодні бібліотека стає хабом цифрової освіти, куди можуть завітати усі охочі та оволодіти навичками роботи у цифровому середовищі. Тут кожен громадянин може підвищити свою цифрову грамотність, аби користуватися цифровими послугами та застосувати цифрові технології щодня, у побуті, роботі, навчанні, дозвіллі», - прокоментувала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.
Для участі в тренінгу із цифровізації було відібрано 15 бібліотечних працівників – координаторів хабів цифрової освіти громад області.
Навчання пройде в онлайн-форматі упродовж 29 травня – 2 червня ц.р. на базі регіонального тренінгового центру.
Учасники тренінгу впродовж 5-ти днів навчатимуться за визначеними напрямами та модулями.
Навчання покликане допомогти створити у бібліотеці хаб цифрової освіти або удосконалити його діяльність, враховуючи досвід бібліотек України, які вже пройшли цей шлях. Зокрема, йтиметься про те, як організувати роботу хабу із урахуванням потреб користувачів, перелік основних і додаткових послуг та сервісів, загальні підходи до розробки комунікаційної стратегії бібліотеки, профіль компетентностей координатора хабу цифрової освіти, комунікацію з цільовими аудиторіями у соціальних мережах, створення цифрового контенту тощо.
У проєкті візьмуть участь бібліотечні працівники із Березнівської, Вирівської, Вараської, Висоцької, Головинської, Городоцької, Корецької, Костопільської, Млинівської, Рівненської, Смизької, Шпанівської, Ярославицької громад.
Про це інформує Рівненська ОВА.
Читайте також: Віддалене робоче місце ЦНАПу відкрили у рівненському пологовому будинку: як це працює