Фото ілюстративне
У Рівненській ОДА дозволили роботу санаторно-оздоровчих та пришкільних таборів. Таке рішення було прийняте на засіданні оперативного штабу з координації проведення оздоровчої кампанії у 2023 році.

Основна вимога – дотримання всіх належних норм та вимог.

Серед присутніх – представники соцслужби, освіти, охорони здоров’я, Держпродспоживслужби, ДСНС, поліції.

«У Рівненську ОДА, попри війну, почали надходити запити від батьків, міжнародних донорів, ВПО про те, що певну категорію дітей необхідно оздоровити. Сьогодні ми маємо прийняти виважене рішення, розглянувши всі перестороги, виклики та без пекову складову», - сказала заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Директорка департаменту соціальної політики облдержадміністрації Роза Слободенюк зауважила, що наразі на Рівненщині налічується понад 172 тисячі дітей, які могли б бути направлені на оздоровлення. Кампанія може бути реалізована двома способами – у дитячому, або пришкільному таборі. У першому випадку діти перебуватимуть цілодобово, а у другому – не менш як по 6 годин за добу впродовж двох тижнів.

«На цю послугу є попит. І він не лише від наших батьків, а й міжнародних донорів. А у нас є можливість допомогти. Маємо тільки вивчити стан та потенціал тих закладів, у яких перебуватимуть діти. Від початку літніх канікул школярі мають бути задіяні, аби батьки мали змогу ходити на роботу. А учні, в свою чергу, попри щоденний стрес, відчувати соціальну підтримку», - резюмував перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

За підсумками засідання було прийняте відповідне рішення штабу і буде направлене на ознайомлення у громади. Ті, в свою чергу, будуть вивчати можливість впровадження оздоровчого процесу.

Про це інформує пресслужба Рівненської ОВА.

Читайте також:  На Рівненщину з Польщі повернулися діти-сироти