На Рівненщині завершився дводенний семінар-тренінг для представників ЦНАПів області. До навчань долучилися 15 спікерів та 43 керівники таких центрів. Разом працювали над покращенням підходів надання послуг для громад області. Про це повідомляють в Рівненській обласній державній адміністрації.

Тим часом, за словами заступниці голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванни Смачило, відповідно до оцінки рівня задоволеності ЦНАП наша область у квітні 2023 року досягла показника 98,2%.

Це щомісячний рейтинг від Міністерства цифрової трансформації, який формується на основі даних відвідувачів ЦНАПів.

Відгуки про сервіс люди залишають через QR-опитування у ЦНАП або в розділі Мапа Центрів на платформі Дія.Центрів https://bit.ly/3LVhr2T.

Ефективний ЦНАП у громаді суттєво полегшує життя мешканцям громади. Це обличчя держави, головне місце безпосередньої комунікації людей з владою. Лише минулого року жителі Рівненщини отримали 610 тисяч адміністративних послуг. Це при тому, що чимало реєстрів під час дії воєнного стану були закриті або працювали з перебоями, - розповіла Іванна Смачило.

Наразі в області працюють 46 ЦНАПів; 40 віддалених робочих місць адміністраторів; 2 територіальних підрозділи.

Минулоріч утворилися ЦНАПи у Локницькій, Боремельській, Мізоцькій, Олександрійській, Вирівській та Немовицькій територіальних громадах.

Читайте також: На Рівненщині діють безкоштовні курси з української мови для переселенців