Кінець антирекордної серії. Рівненський "Верес" здобув довгоочікувану, домашню перемогу над ФК "Львів". Підопічні Юрія Вірта переграли на своєму полі суперників з рахунком 3:2, таким чином перервали безвиграшну серію в 11 матчів. Як пройшов матч та коментар головного тренера - далі.

"Верес" не перемагав у чемпіонаті впродовж рекордних для клубу 11 ігор, 4 рази розписавши нічї та зазнавши 7 поразок. Цей матч рівненський клуб почав невдало, пропустивши на перших хвилинах.

"Верес" одразу ж затиснув суперника на його половині поля.

Це посприяло голу Кучерова, який вдало зіграв на підбиранні – прийняв м'яч, а другим дотиком пробив здалеку. За 5 хвилин голкіпер Львову вдруге виймав сферу зі своїх воріт. Він не впорався з дальнім ударом Блізніченка по центру.

Все ж вкінці першого тайму "Верес" таки пропустив знову. Львівяни зрівняли рахунок.

На початку другого тайму "Верес" вирвався вперед. Потому гра була рівною. Хоч львів'яни намагались тиснути.

Верес нарешті перервав свою антирекордну серію. Перша перемога за 12 зустрічей дозволила підопічним Юрія Вірта піднятись на 11 місце, набравши 24 бали.