Акценти роблять на воєнний стан та допомогу постраждалим. Про це розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська та зауважила, що 76% від усіх ВПО, які перебувають в області - це жінки та діти.
«Реалії сьогодення збільшують коло осіб, які можуть бути постраждалими від насильства. Це, зокрема, внутрішньо переміщені особи. На Рівненщині 76% від усіх ВПО - це жінки та діти. Удосконалюємо сьогодні взаємодію суб’єктів за принципом «соціальна сфера - правоохоронні органи - внутрішньо переміщені особи», - коментує Людмила Шатковська.
До навчального тренінгу було залучено 30 фахівців з усієї Рівненщини. Серед них працівниці соціальної роботи, центрів надання соціальних послуг, відділів соціального захисту та захисту прав дітей, служб у справах дітей, психологині, представниці громадських організацій.
Начальниця ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області Юлія Шигорева розповіла, що це не перший спільний навчальний захід у сфері протидії ГЗН.
"Насильство - у будь-яких його проявах - це злочин, якому немає виправдань. Його не можна замовчувати та толерувати. Під час війни зростає коло осіб, які можуть постраждати від насильства. Це, зокрема, внутрішньо переміщені особи, яких на Рівненщині проживає понад 54 тисяч. Тому такі тренінги зараз особливо актуальні", - прокоментувала Юлія Шигорева.
Нагадаємо, що серію тренінгів організовує ГУ Націоналної соціальної сервісної служби у Рівненській області у рамках програми гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за підтримки уряду Фінляндії та за сприяння Рівненської обласної військової адміністрації.
За інформацією. Рівненської ОВА.
Читайте також: На Рівненщині поліцейські їхали на виклик про домашнє насильство і виявили незаконний бурштин