138 нових випадків захворювання на коронавірус. Така статистика на Рівненщині станом на ранок 31 березня. Відтак, недуга нікуди не зникла і лікарі закликають вакцинуватися. Зараз, лише 49% від дорослого населення області вакцинувалися двома дозами. Чому медики закликають зараз вакцинуватися, дивіться далі у сюжеті.

На Рівненщині за останню добу летальних випадків від коронавірусу медики не фіксували. Навпаки, майже сотня осіб за останню добу одужала від цієї недуги. Однак 138 нових випадків на COVID-19 в області все ж зареєстрували.

На Рівненщині вакцинувалися першою та другою дозами близько чотири з половиною тисячі осіб. Вакцинованих бустерними та додатковими дозами ще менше. Попри те, що можливість щепитися в області є.

Додамо, що з кожним роком в Україну приходять нові штами коронавірусу, які відрізняються своєю швидкістю поширення та важкістю перебігу захворювання.

Не оминає ця недуга і військових.

Тож аби створити колективний імунітет та вберегти людей від тяжких наслідків коронавірусу, лікарі закликають вакцинуватися. А ще не забувати про вакцинацію дітей від інших інфекційних захворювань. Які є не менш небезпечними ніж COVID-19. 

Читайте також: Кафедри Луганського медуніверситету працюватимуть на базі обласних медпідприємств Рівненщини

На Рівненщині зафіксовано 9 випадків сказу з початку року