Рятувальники провели навчання з безпеки життєдіяльності для працівників управління освіти, культури, молоді і спорту Костопільської міської ради. Про це повідомили в головному управлінні ДСНС у Рівненській області.

Сьогодні, 28 березня, рятувальниками Головного управління ДСНС України у Рівненській області було проведено інструктивне заняття з працівниками управління освіти, культури, молоді і спорту Костопільської міської ради, щодо основних правил безпечної життєдіяльності.

Під час заходу рятувальники розповіли про основні причини виникнення пожеж, звернули увагу на дії працівників при їх виникненні та нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Працівник групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в області ознайомив учасників заходу з муляжами вибухонебезпечних предметів та розповів основні правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.Додатково представник медичної служби довів основний порядок надання домедичної допомоги.

Читайте також: Від сьогодні інклюзивний електропоїзд курсуватиме з Рівного на Львів