У рамках взаємодії Рівненської ОДА з міжнародними партнерами, Володимирецький ЦНАП отримав обладнання для оформлення та видачі паспортів. Воно було необхідним, адже донедавна, щоб скористатися такою послугою, жителі змушені були їздити за десятки кілометрів. Тепер же все можна зробити на місці.

Обладнання придбали у рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії British Embassy Kyiv.

Як пояснили у Володимирецькій громаді, торік місцевим мешканцям та переселенцями стало складніше виготовити паспорти (мова йде як закордонний, так і внутрішній). Адже через війну, в рамках оптимізації державних структур, місцевий відділ Державної міграційної служби, де надавали цю послугу, припинив роботу. Тим часом Володимирецький ЦНАП необхідного обладнання не мав. Тож людям доводилося їздити у Вараш, і це створювало незручності.

На сьогодні ж Володимирецькому ЦНАПу передали робочу станцію для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів) особи.

«Отримання державних послуг, особливо під час воєнного стану, для багатьох людей стає критичною необхідністю. Саме тому вони мають бути максимально доступними та якісними. І громади Рівненщини дбають про це, використовуючи можливі варіанти, залучаючи міжнародну підтримку. Такий підхід, безумовно, є правильним та результативним», - прокоментувала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

Тим часом Володимирецький ЦНАП став третім на Рівненщині, який отримав обладнання в рамках проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні. І така співпраця з громадами області продовжується. 

За інформацією Рівненської ОВА.

Читайте також: "Жива спадщина": У Рівному представили унікальну поліську дудку-викрутку (ФОТО)