52-річний старший солдат Сергій Ковбар загинув 21 березня 2023 року виконуючи бойове завдання в місті Часів Яр в наслідок артилерійського обстрілу противником.

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

Сергій Ковбар народився у Рівному, закінчив 8 школу, за тим навчався у тодішньому ПТУ #10 та текстильному технікумі на електромонтера. За тим була строкова служба в армії. А після повернення Сергій працював на рівненській нетканці, свого часу шукав роботу за кордоном. Але врешті повернувся. Останні роки працював у сировинному цеху цементного заводу у Здолбунові (Волинь-цемент, Dyckerhoff).
"Коли розпочалася повномасштабна війна, Сергію зателефонували й просили з'явитися у військкомат. 25 лютого він пішов на завод на нічну зміну, а вранці 26 поїхав у військкомат... Після цього він вирушив захищати країну," - розповідає дружина Героя Ірина.

Сергій був не багатослівним. Коли стало зрозуміло, що попереду війна, сказав рідним лише одне: "Треба - значить треба" і не вагаючись поїхав.

Сергій мав золоті руки, усе, що було зроблено вдома - він зробив сам. Якщо чогось не умів, то не соромився навчитися.

"Він був золотим чоловіком, хорошим сином - батьки вже літні люди, живуть у Рівному, добрим батьком. Ми разом виростили двох дітей - доньці 20 років, а синові - 18. А ще Сергій дуже любив жити," - продовжує Ірина.

Про службу та події навколо Сергій практично не розповідав. Він загалом говорив мало, здебільшого відмовчувався. Два місяці їх підрозділ захищав Бахмут, а три тижні тому перевели до населеного пункту Часів Яр...

"Останні кілька місяців зв'язок був дуже поганий. Раз на кілька днів вдавалося почути голос, значить усе нормально. З нього й слова зазвичай не витягнеш. А кілька днів тому сказав мені: "Що б не сталося треба, треба продовжувати жити." Тепер ці слова стали моїм девізом..." - розповідає дружина Героя.

52-річний старший солдат Сергій Ковбар загинув 21 березня 2023 року виконуючи бойове завдання в місті Часів Яр в наслідок артилерійського обстрілу противником.

Прощання із Героєм відбудеться у неділю, 26 березня, об 11.00 на майдані Незалежності. За тим чин похорону здійснять у Свято-Покровському соборі. Поховають його на кладовищі "Нове"...

Читайте також: Військовий із Рівненщини не встиг отримати посилку від дружини: його життя обірвалося