На штучному полі тренувальної бази рівненського "Вереса" пройшов 11 дитячий футбольний турнір "Veres junior cup". Традиційно участь у турнірі взяли вісім команд. На цей раз змагались колективи у віковій категорії U11. Про це повідомили в Рівненській обласній асоціації футболу.

• ДЮСШ Верес Рівне

Фінальний поєдинок між ФК "Здолбунів" та ФК "Зоря" завершився внічию, відтак доля переможця вирішувалася у серії післяматчевих пенальті. Тут влучнішими були гравці зі Здолбунова 4:2. Тренує футболістів Олександр Соборський.

Першість у поєдинку здобули гравці ФК "Здолбунів". Друге місце взяли відповідно ФК "Зоря", третє - ФА "Стандарт".

Команда футбольної академії Стандарт вперше за час виступів на турнірі вийшла із групи та одразу здобула бронзові нагороди турніру.

Сенсацією турніру стало те, що ФА Олімп не вийшов із групи, а ДЮСШ Верес посів 5 місце. Наступний турнір плануємо провести у віковій категорії U12, попередньо - плануємо турнір на квітень, - розповів для пресслужби рівненскього Вереса один із організаторів Дмитро Чак.

Команду ФК "Здолбунів-ДЮСШ", яка виборола перше місце в одинадцятому дитячому футбольному турнірі "Veres junior cup", привітали організатори турніру. Переможцям передали солодкий подарунок.