Фахівці ветмедицини наголошують на важливості вакцинації домашніх тварин

У селі Вовковиї Демидівської громади зареєстрували випадок захворювання на сказ у домашньої собаки. До цього призвів укус тварини лисицею.

Рішенням Державної надзвичайної епізоотичної комісії при Дубенській РДА накладено карантинні обмеження на села Вовковиї, Глибока Долина, Ільпибоки та Рогізне. Також прийнято план заходів щодо локалізації та ліквідації захворювання на сказ у Вовковиях та навколишніх населених пунктах і лісових масивах, які входять в загрозливу зону.

Зазначимо, що сказ – невиліковна інфекція багатьох видів тварин і людини. Збудником недуги є вірус, який вражає центральну нервову систему, що призводить до порушення дихання і внаслідок цього до смерті. Як повідомляють в Дубенському районному управлінні ГУ Держпродспоживслужби - це вже третій випадок сказу на території Дубенського району з початку 2023 року.

Тому, не нехтуйте вакцинацією домашніх улюбленців! До речі, Державною службою ветеринарної медицини щеплення проти сказу проводяться безкоштовно. За додатковою інформацією звертайтесь до спеціалістів ветеринарної медицини, які обслуговують Ваш населений пункт, або у Дубенську районну державну лікарню ветеринарної медицини тел. 4-52-87.

Про це інформує Дубенська РВА.

Читайте також: На Рівненщині з початку року на пожежах загинуло 10 людей