В ЦНАПі Рівного стартував новий проєкт, орієнтований на підлітків, — «Перший паспорт».

 Про це повідомили на сторінці установи у Фейсбук.

У квітні цього року розпочинається реєстрація школярів для зовнішнього незалежного оцінювання. В пакеті реєстраційних документів учасник обов’язково повинен подати копію паспорта громадянина України.

«Аналізуючи досвід минулих років та розуміння підвищеного попиту на послугу оформлення паспорта громадянина України (ID-картки) по досягненню 14 років саме в період підготовки до вступу у вищі навчальні заклади, цьогоріч, з метою підвищення обізнаності школярів та їх батьків щодо основних паспортних документів, командою Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному ініційовано новий проєкт, орієнтований на підлітків, – «Перший паспорт», - йдеться у повідомленні.

Захід передбачає звернення до ЦНАПу старшокласників, які досягли віку 14 років, для отримання паспортних документів із зазначенням інформації про РНОКПП. Працівниками центру разом з Управлінням освіти м. Рівне відпрацьовано алгоритм реалізації цього проєкту та втілення його в життя.

Відтак, вже є перші результати. За минулий тиждень в рамках проєкту «Перший паспорт» в ЦНАП міста Рівного подали документи на оформлення ID-картки 42 особи, а в найближчий тиждень прогнозують отримання документів ще від 50 осіб.

До слова, вперше паспорт оформлюється безкоштовно, а час виготовлення складає 20 робочих днів з дня подання заяви-анкети та документів.

Читайте також: Які нові консультації можна отримати у рівненському ЦНАПі?