Вчора, першого березня, працівники УСР спільно зі слідчим слідчого управління ГУНП в Рівненській області провели санкціоновані обшуки за місцями проживання чотирьох спільників, які зорганізувалися для виготовлення, перевезення та збуту наркотичних засобів та психотропних речовин.

За місцем проживання 38-річного жителя Рівного правоохоронці виявили і вилучили обладнання, прекурсори, призначені для виготовлення метамфетаміну, електронні ваги, скляні колби та трубки різної форми та об’єму, предмети із залишками речовин наркотичного походження, змиви та інші докази його протиправної діяльності.

Також у рівнянина поліцейські вилучили пістолет із магазином та сімома патронами, рушницю, кейс чорного кольору, в якому знаходилася рушниця у розібраному стані та шашку-детонатор.

Крім того, під час обшуку нежитлового приміщення у Здолбунові, під час слідчих дій вилучено згортки фольги та лампочку із нашаруваннями речовин коричневого кольору, ймовірно наркотичного походження та банківську картку, повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Орієнтовна вартість вилучених наркотиків і прекурсорів становить понад 80 тисяч.

Досудове розслідування триває. У рамках кримінального провадження вилучене скеровано на відповідні експертизи, за результатами яких вирішуватиметься питання про додаткову кваліфікацію за статтями 263, 309 та 311 КК України та повідомлення зловмисникам про підозру.

Читайте також: У Рівному ДТП без травмованих на проспекті Генерала Безручка