30 січня 2023 року, поблизу населеного пункту Новоданилівка Запорізької області загинув костопільчанин Владислав Фаліковський, який народився 14 липня 2001 року.

Навчався в Костопільській ЗОШ № 4, потім в Костопільському технологічному коледжі. Захоплювався спортом. Після закінчення школи проходив строкову службу в Національній гвардії України.

Владислав був дуже доброю людиною, старався усім допомогти. Мав особисті плани на майбутнє, одружитися з коханою дівчиною. Однак його життя обірвалося в 21 рік... Владислав загинув, рятуючи пораненого побратима під час масованого обстрілу.

Наш зовсім юний Захисник віддав своє життя за Україну та її майбутнє. Нема слів, які б хоч якось утішили батьків. Неймовірне горе увірвалося до їхньої оселі, вразивши усіх, без винятку, земляків, які віддали шану Владиславу, урочисто попрощавшись з ним на майдані Шевченка в Костополі. Низько вклоняємося батькам, які виховали Героя, щиро співчуваємо його рідним, близьким та друзям. Він залишиться для нас завжди молодим та сповненим сил, а Господь забезпечить йому належне місце на Небі. Війна - це неймовірне варварство, коли зненацька нападають на мирного сусіда, і священний обов’язок, коли доводиться захищати рідну землю! Ми захоплюємося твоєю стійкістю, Владиславе, і завжди пам’ятатимемо про твій подвиг!
Вічна Слава Герою Владиславу! - зазначили в Костопільській міській раді.

Читайте також: У Здолбунові попрощалися із старшим лейтенантом