Рівнян закликають долучитися до плетіння маскувальних сіток. Так звані кікімори зараз вкрай необхідні на фронті нашим захисникам. Рівненські волонтери за декілька місяців зуміли налагодити роботу у цьому процесі. Втім, розповідають робочі руки та матеріали необхідні завжди. Плетуть сітки у різних місцях - від держустанов і навчальних закладів та навіть у себе вдома.

Півроку Марина Шумарова разом з іншими волонтерами плете кікімори та маскувальні сітки для військових. Вони зараз вкрай необхідні нашим розвідникам та снайперам.

Волонтерка додає, цього тижня передадуть ювілейну 200 кікімору. Розповідає за ці місяці навчилися швидко плести маскувальні сітки. Нині виготовляють по 20 в тиждень. По частинках кікімори плетуть небайдужі у навчальних закладах, держустановах та соццентрах. Втім робочих рук багато не буває, зізнаються волонтери.

Ірина також долучилася до плетіння кікімори. Розповідає, рівняни допомагають і в придбанні та нарізанні необхідної тканини для сіток.

Волонтерки зупинятися на досягнутому не збираються. Запевняють будуть плести кікімори, поки Україна не переможе. Також закликають усіх бажаючих долучитися до цієї благородної справи. Якщо ж ви хочете допомогти волонтерам фінансово - реквізити ви бачите на екрані.

НОМЕР КАРТКИ: 5375411408944481 - Шумарова Марина Володимирівна
НОМЕР ТЕЛЕФОНУ: 380680880975

Читайте також: Ну що там у вас: як працює інтерактивна мапа генераторів у Хмельницькому та Рівному? (ВІДЕО)