Прокурори Рівненської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки Радивилова, яку обвинувачують у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в комп’ютерах, автоматизованих системах, вчиненій особою, яка має доступ до неї, що заподіяла значну шкоду, а також у повторній підробці платіжних карток їх використанні, привласненні чужого майна у великих розмірах та легалізації цих доходів (ч. 3 ст. 362, ч. 1 ч. 2 ст. 200, ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 209 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що жінка, перебуваючи на посаді провідного економіста філії банку в Радивилові, не маючи дозволу клієнтів банку відкривала рахунки, перевипускала до них банківські картки та в подальшому використовувала їх для зняття готівки. Своїми діями жінка привласнила майже 500 тис. грн, частину яких встигла зняти з карток, легалізувавши таким чином дохід, одержаний злочинним шляхом.

Наразі жінка переховується і перебуває у розшуку.

Обвинувальний акт скеровано до Радивилівського районного суду для розгляду по суті.

Досудове розслідування за спеціальною процедурою здійснювали слідчі СУ ГУ НП в Рівненській області за оперативного супроводу ВПК в області ДКП НП України.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. 

Про це інформує пресслужба Рівненської обласної прокуратури.

Читайте також: На Рівненщині СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників