8-річний школяр Корецького ліцею Марк Осипчук на Різдво вирішив допомогти військовим. Напередодні Святвечора, повертаючись додому з мамою, зустрів військових. Хлопчик вирішив дізнатися, скільки коштують патрони.

Спочатку звернутися до них він соромився. А я наполягла, що якщо хоче знати, має запитати у них самостійно. Все ж син підійшов до чоловіків у формі. Коли пролунало його питання, військові здивувалися, але з посмішкою розповіли Марку приблизну цінову політику, - розповіла мама хлопчика Ольга.

Тож школяр вирішив, що головна мета цьогорічних колядів буде придбати військовим необхідні їм набої. Так, юному волонтеру, вітаючи людей зі святом, вдалося зібрати 7 570 гривень.

Мама Ольга пояснила сину, що купити патрони самостійно вони не зможуть. Тому Марк вирішив передати усі кошти директорці Центру дитячої та юнацької творчості, де займається і сам. Річ у тім, що хлопчик бачив, як там постійно збираються волонтери, проводять різноманітні акції на підтримку військових та переселенців. Він і сам разом із мамою не раз брав участь у таких заходах.

Волонтери пообіцяли, що обов’язково прозвітують Марку, що саме придбають військовим за його заколядовані гроші.

Про це повідомляють в Рівненській ОВА.

Читайте також: У Вараші на благодійному заході збирали кошти для 68-ої окремої єгерської бригади