Аферисти продовжують наживатись на довірі громадян. Так 27 грудня, поліцейські територіальних підрозділів зареєстрували 14 кримінальних проваджень за фактами заволодіння чужим майном, шляхом обману.

До поліції звернулася 31-річна жителька селища Клевань, що у пошуку підробітку в інтернеті на переглядах відео вона не лише не заробила, але і втратила власні кошти.

При реєстрації в онлайн-компанії сплатила внесок у розмірі три тисячі гривень за отримання «VIP-3» пакету, утім, аби заробляти в день значно більше — придбала іще один пакет «VIP-5» за понад 9 тисяч гривень.

За допомогою до ВП № 1 (смт Володимирець) звернулася 24-річна жителька села Воронки, що їй надійшло повідомлення про отримання соціальної допомоги - «Вам нараховано 13 800 гривень, отримати за посиланням». В подальшому вона перейшла на сайт та ввела дані банківської карти. Втім, замість нарахування відбулося списання коштів у сумі 16 789 гривень.

А до ВП № 1 (м. Рівне) надійшли матеріали по факту звернення жителя села Колоденка. Купуючи взуття чоловік переказав 9400 гривень невідомому продавцю, однак товар йому так і не відправили, а гроші не повернули.

Укотре закликаємо мешканців області не повідомляти невідомим особам коди від банківських карт, паролі, CVV-коди та іншу персональну інформацію.

Також будьте обачними, купуючи в інтернеті — здійснюйте проплату лише перевіреним продавцям.

У випадку виявлення шахраїв негайно телефонуйте до поліції на спецлінію «102».

Про це повідомляють в ГУНП в Рівненській області.

Читайте також: Поліцейські розшукують обвинуваченого у крадіжках рівнянина