Кубок України із армреслінгу виборювали 192 спортсмени із 19 регіонів у селищі Воловець Закарпатської області.

У складі збірної команди Рівненщини були поліцейські відділення №1 (м. Дубровиця) та роти поліції особливого призначення ГУНП.

За результатами змагань поліцейський СРПП Максим Грицюк здобув  на праву руку в категорії 80 кг і виконав норматив кандидата в майстри спорту України; інспектор сектору контролю за обігом зброї Іван Лось посів 5 та 6 місце на праву та ліву руку в категорії 85 кг; курсант Владислав Хомич, який нині стажується у відділку поліції Дубровиці — 4 місце на праву та ліву руку у ваговій категорії 65 кг, а спецпризначенець Антон Малиш зайняв 9 місце на ліву та 11-те на праву руку в категорії 80 кг.

Про це повідомили в ГУНП в Рівненській області.

Читайт також: Юні вараські легкоатлети - призери Відкритого чемпіонату Рівненської області