Колективу КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» нового директора – Сергія Ліщука

 Про це інформує Рівненська обласна рада.

Відповідно до рішення депутатського корпусу Сергій Ліщук буде очолювати заклад 3 роки. Розпорядження про призначення його на посаду голова обласної ради Андрій Карауш підписав вчора.

Сергій Ліщук багато досягнув на баскетбольному майданчику, і як менеджер зробив чимало. Він зумів об’єднати людей, зробити сильну команду БК «Рівне», зміг залучити меценатів, тренерів, хороших гравців, він вміє досягати результату. Обласна рада буде підтримувати Сергія Ліщука у всіх його ідеях. Залишаймося спільною командою та рухаємося вперед до нашої загальної перемоги, - сказав Олексій Бучинський.

Також заступник голови обласної ради висловив слова вдячності і шани попередньому керівнику Сергію Шемосюку, який є корифеєм спортивного руху не тільки області, але й України. Олексій Бучинський побажав йому міцного здоров’я та реалізації всіх його планів. Нагадаємо, Сергій Шемосюк очолював заклад з 2007 року.

Зі свого боку Сергій Ліщук подякував за довіру всьому депутатському корпусу та запевнив, що зробить все можливе, аби школа тільки покращувалася.

"Дякую попередньому керівнику, що тримав цю школу в такому гарному вигляді, за гарні результати. Ми це все збережемо, а також будемо примножувати високі результати наших вихованців та покращувати деякі напрямки. Багато ідей, багато енергії і хочеться все це направити в правильне русло, - розповів Сергій Ліщук.