За пів року до Рівненської обласної бібліотеки для молоді рівняни принесли п’ять тонн книг російською мовою, які передали на макулатуру.

 Про це інформує Рівненська обласна рада.

Уже півроку Рівненська обласна бібліотека для молоді реалізовує ініціативу зі збору російської літератури. Всі відділи молодіжки приймають російськомовні книжки від небайдужих рівнян, які вирішили позбутися книг, що нагадують їм про нашого ворога. Це переважно література радянських часів – художня та пропагандиська.

"З початку літа ми зібрали загалом 5 тонн книжок, які здали на макулатуру. Завдяки цьому отримали понад 8 тисяч гривень, які передали на потреби наших захисників. Зокрема, крайній раз благодійну допомогу перерахували на купівлю генераторів для одного з підрозділів на Донеччині, - розповіла директорки бібліотека Світлана Патрикей.

З початку повномасштабного вторгнення книгозбірня організувала кілька нових ініціатив на підтримку наших захисників та внутрішньо переміщених осіб.
Тут проводять різні заняття з арт-терапії для переселенців. А для ЗСУ виготовляють енергетичні смаколики, окопні свічки та в’яжуть шкарпетки для воїнів.

Тож в бібліотеці постійно є потреба в горіхах та сухофруктах, вовняних нитках та парафіні. І, звісно, небайдужих рівнянах, які готові долучитися до такого волонтерства.

Читайте також:Патріотичний малюнок костопільчанки братиме участь у Всеукраїнському конкурсі