Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному — пік травматизму через ожеледицю

У Рівному — пік травматизму через ожеледицю

Замість роботи — до травмпункту. Плани кількох десятків рівнян у четвер зранку зламала сильна ожеледь. Комунальники зреагувати швидко просто не встигли. Тож за порогами будинків замість тротуару люди опинялись на ковзанці. А найменш вправні у фігурному катанні - потрапили до лікарні.

Послизнувся, упав... Гіпс. Під цим гіпсом не діаманти, а звичайний перелом. Із восьмої ранку в травмпункті Рівненської міської лікарні робота не припиняється ні на мить. Лише гіпсів наклали більше двох десятків. Ще півтора десятка людей отримали вивихи і розтягнення. Кількох довелося навіть госпіталізувати.

Востаннє така ожеледь була 10 років тому, пригадують комунальники. І розводять руками — відреагувати просто не встигли. На роботу вийшли, як завжди, о сьомій. Тоді й побачили, що коїться.

Із дорогами комунальники зранку впоралися швидше — з допомогою спеціальної техніки. А ось двори і тротуари посипали в дідівський спосіб - лопатою з відра. Тож двірникам забракло часу і рук. Розбір польотів для керівників ЖКП влаштували по обіді, однак винними зрештою визнали погоду і відсутність техніки.

А доки комунальники шукатимуть гроші на техніку, рівнянам залишається подбати про себе самостійно. І виходити за поріг на ковзанах чи з відром піску. Або просто залишитися вдома.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: