Уже півроку Рівненська обласна бібліотека для молоді реалізовує ініціативу зі збору російськомовної літератури. Усі відділи молодіжки приймають російськомовні книжки від небайдужих рівнян, які вирішили позбутися книг, що нагадують їм про нашого ворога.

Це переважно література радянських часів – художня та пропагандиська.

- З початку літа ми зібрали загалом 5 тонн книжок, які здали на макулатуру. Завдяки цьому отримали понад 8 тисяч гривень, які передали на потреби наших захисників. Зокрема, крайній раз благодійну допомогу перерахували на купівлю генераторів для одного з підрозділів на Донеччині, - розповіла директорка бібліотеки Світлана Патрикей.

З початку повномасштабного вторгнення книгозбірня організувала кілька нових ініціатив на підтримку наших захисників та внутрішньо переміщених осіб.

Тут проводять різні заняття з арт-терапії для переселенців, допомагають жителям деокупованих територій. А для ЗСУ виготовляють енергетичні смаколики, окопні свічки та в’яжуть шкарпетки для воїнів. Тож в бібліотеці постійно є потреба в горіхах та сухофруктах, вовняних нитках та парафіні. І, звісно, небайдужих рівнянах, які готові долучитися до такого волонтерства. 

Про це інформує пресслужба Рівненської обласної ради.

Читайте також: В Арт-Кластері «Острозької академії» відкрилася виставка живопису рівненської художниці Інни Харчук (ФОТО)

На Рівненщині плетуть білі маскувальні сітки (ФОТО)