Перший урок у ньому провели рятувальники. Загалом на Рівненщині налічується вже 12 таких спеціалізованих кабінетів. В Острозі ж його облаштували у ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького.

Заняття з безпеки внесуть у розклад. Такі уроки проводитимуть як педагоги ліцею, так і рятувальники. Всього в області вже 12 таких навчальних кабінетів. Продовжуємо працювати над розширенням мережі. Переконався особисто – юнаки в захваті від таких уроків. Це незвично, цікаво, а головне пізнавально. Для майбутніх військових це не абиякі практичні навички, – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Клас розділений на кілька навчальних зон та обладнаний муляжами вибухонебезпечних предметів, інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки та спецодягом при біологічній або ж хімічній небезпеці.

«Клас безпеки» — це всеукраїнський проєкт, мета якого - вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Проєкт реалізує Міністерство освіти на виконання доручення прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану, – пояснив заступник начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області Тарас Патій.

Відтепер ліцеїсти зможуть просто та зрозуміло вивчати правила пожежної безпеки та алгоритм реагувати на загрозливі ситуації. Наочно бачитимуть та практикуватимуться у локаціях ДСНС, а не в соцмережах.

Про це повідомляють в Рівненській ОВА.

Читайте також: У Рівному до 300-річчя з дня народження Сковороди проведуть літературно-музичний концерт