Рівненщина - Херсонщині. З таким гаслом відправилася з нашого регіону допомога до звільненого Херсону та його околиць. Перші гуманітарні вантажі вже прибули до місця призначення. Більше - дивіться у сюжеті.

Так зустрічали збройні сили України на звільненій частині Херсонщини після втечі окупантів. Зараз ситуація в регіоні лишається напруженою і тому Рівненщина разом з іншими областями підставила своє плече допомоги.

Рівненщина - Херсонщині. Із таким гаслом Рівненщина розпочала відправляти гуманітарну допомогу з нашого регіону до звільненого Херсону та його околиць. Начальник Рівненської ОВА вже встиг передати її і зустрітись з головою Херсонської ОДА Ярославом Янушевичем.

Херсонщина отримала понад 60 тонн гуманітарної допомоги від Рівненщини.
Для жителів області привезли харчові продукти, засоби гігієни, ліки, теплий одяг, генератори та необхідні для відновлення інфраструктури будівельні матеріали та інструменти.

Перші буси із допомогою від Рівненщини розвантажили у селах Чорнобаївка та Киселівка, а також у м.Херсон.. А ще Рівненська область взяла шефство над Білозерською та Станіславською громадами Херсонської області.

Читайте також: Поліклініки Рівного працюватимуть упродовж світлового дня