Уфілії Михайлівська гімназія Крупецького ліцею навчаються 67 учнів. Ще донедавна навчання в закладі здійснювалося в змішаному режимі – учні молодших класів вчились очно, а старшокласники дистанційно. Такий формат навчання обумовлений тим, що наявне укриття школи поміщало невелику кількість дітей.

Втім, адміністрація закладу знайшла вихід та вирішила відновити занедбане сховище, яке розташоване в приміщенні майстерні на подвір’ї школи. Роботи по відновленню тривали не один місяць – тут вивезли кілька автівок землі та будівельного сміття. До розбирання завалів та облаштування сховища долучились колектив школи, гімназисти разом з батьками та працівники комунального підприємства Крупецької сільської ради.

Тож спільними зусиллями вдалося відновити укриття, облаштувати безпечне середовище для школярів, зробити запаси води та медикаментів. Минулого тижня учні Михайлівської філії повернулися за парти.

Нещодавно в межах робочої поїздки районом начальник Дубенської РВА Всеволод Пекарський оглянув дане сховище та відзначив важливість спільної роботи працівників, батьків та громади над реалізацією безпеки в громаді.

Про це інформує Дубенська РВА.

Читайте також: На Рівненщині розгортаються "Пункти незламності"