Сумоїсти з Рівненщини привезли перможні нагороди Чемпіонату України, який проходив в Ужгороді.

Про це повідомили у спільноті «Рівненщина спортивна».

Спортсмени віком до 21 року вибороли перше командне місце. Серед сумоїстів Дмитро Шеремет, Дмитро Васильчук, Олександр Ковалевич, Тимур Самедов.

Перше місце – у Тимура Самедова (вагою до 100 кг), також у нього третє місце в абсолютній категорії.

Марія Тіт здобула «золото» у ваговій категорії до 55 кг, а Ірина Касперська виборола «срібло» у вазі до 50 кг.

Серед спортсменів віком до 23 років першість здобули Владислав Кулакевич у ваговій категорії до 60 кг, Станіслав Рильник - до 70 кг, а також Тимур Самедов - до 100 кг. Бронзову медаль виборов Дмитро Шеремет у категорії до 77 кг.

Серед дівчат «золото» завоювала Марія Тіт з вагою до 55 кг, а «бронзу» - Ірина Касперська у категорії до 50 кг.

Серед дорослих першість здобув Дмитро Шеремет у ваговій категорії до 77 кг. «Бронзу» вибороли Станіслав Рильник – до 70 кг, Тимур Самедов – до 100 кг, Святослав Семикрас – до 85 кг. У категорії абсолютної ваги третіми стали Тимур Самедов та Святослав Семикрас.

Серед дівчат «срібло» вибороли Алла Богданець у категорії до 55 кг та Ірина Касперська – до 50 кг. «Бронза» - у Марії Тіт – до 55 кг.

Готували спортсменів тренери Володимир Васильчук, Петро Нагорний, Дмитро Коба, Наталія та Павло Белаші, Денис Кайда