Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Костопільська спеціальна школа-інтернат отримала сенсорну кімнату, кімнату релаксації і тренажери

Костопільська спеціальна школа-інтернат отримала сенсорну кімнату, кімнату релаксації і тренажери

Сенсорна кімната, кімната релаксації і тренажери - відтепер все це є у вихованців Костопільської спеціальної школи-інтернату завдяки благодійному проекту "Наше серце дітям". Працівники інтернату втішені - тепер діти будуть здоровішими. Тим часом малеча просто радіє новим розвагам.

Проект "Наше серце дітям" упродовж двох місяців збирав кошти для вихованців школи-інтернату. Благодійники з Івано-Франківщини, Тернополя, Києва та Рівного подарували дітям сенсорну кімнату та нові тренажери. Сьогодні вони завітали до закладу, аби побачити, як працює обладнання. Кажуть, що результатом задоволені. А підтвердження цього — щасливі діти.

У Костопільській спецшколі-інтернаті навчається та проходить реабілітацію 113 дітей. Половина з них — інваліди з дитинства. Завдяки новому обладнанню вихованці стануть здоровішими. Самі ж дітлахи радіють подарункам. Із задоволенням пірнають у сухий басейн з кульками і крутять педалі на велотренажері. Розповідають: такі заняття допоможуть втілити їх мрії у життя.

...Насамкінець для усіх учнів відбувся новорічний ранок. Актори Рівненського театру ляльок розважали дітей різними іграми та конкурсами. Цей день у закладі перетворився на справжнє свято. А добрі справи благодійників повернуться їм сторицею.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: