У Рівненському районі прощалися з двома захисниками, які поклали життя за Україну і наше майбутнє: Олегом Куценком зі Здолбунова та Тарасом Крохмалюком із села Пустомити Гощанської громади.

43-річний Олег Куценко з родиною переїхав до Здолбунова уже після повномасштабного вторгнення. Народився військовослужбовець на Луганщині. З 2015 року воював у лавах добровольчого батальйону «Айдар», який протистояв окупантам на Луганщині. У 2016 році отримав контузію та лікувався.

Після 24 лютого побратими Олега зуміли вивезти його з сім’єю із Сєвєродонецька у Дніпро, а вже звідти його родина переїхала до Здолбунова. Олег з побратимом одразу прийшли у військомат та стали на захист України у вже рідному підрозділі «Айдар». Спілкуючись по телефону із дружиною, просив, у разі загибелі поховати його у Здолбунові, бо сподобалося йому це місто. Про загибель Олега Куценка стало відомо 31 жовтня.

25-річний Тарас Крохмалюк загинув 2 листопада під час артилерійського обстрілу поблизу міста Бахмут Донецької області.

Тарас народився у селі Пустомити, навчався у Малятинській школі, пізніше у Рівненському професійному ліцеї. Згодом проходив строкову військову службу у Збройних Силах України. Коли розпочалася повномасштабна війна, став на захист Вітчизни.

До останнього Тарас був вірний військовій присязі, виявив стійкість та мужність у бою. Звитяжний воїн та відданий патріот, стриманий у словах, але такий щирий у своїх вчинках, надійний та скромний, доброзичливий та життєрадісний - таким Тарас залишиться у пам'яті рідних, друзів, побратимів, усіх хто його знав, любив, поважав.

Вічна слава Героям! Пам‘ять відданим Україні полеглим бійцям!

Про це інформує пресслужба Рівненської ОВА. 

Читайте також: У Рівному - попрощаються із Захисником України Олегом Тишковим