У Рівному нарешті відремонтували вулицю Медичну. Нею щодня возять породіль до пологового будинку. Люди вже давно нарікали на жахливий стан дороги. Її ремонт нарешті завершився. Крім нового покриття, тут облаштували тротуар та зробили систему водовідведення. Витратили на усе з міського бюджету близько 4,5 мільйонів гривень. Чи задоволені рівняни новою дорогою, дізнавалася Ольга Данілюк.

Суцільні вибоїни і відсутність дорожнього полотна. Так ще зовсім нещодавно можна було сказати про вулицю, якою вагітних жінок возили в міський пологовий будинок. (ФОТО\ВІДЕО: Радіо Трек)

Попри заборону капітальних видатків на час військового стану місто таки почуло про цю дорогу. Ба більше, вже у вересні її розпочали капітально ремонтувати.

А це понад 4,5 мільйони гривень. І станом на листопад більшу частину робіт по цій вулиці уже виконали.

Однак, якщо вагітним немає до чого придертися і їздити новою дорогою їм стало в рази зручніше, то мешканці будинків, які тут розташовані недоліки бачать неозброєним оком.

Інші ж не на камеру зізнаються, що їм зависокий тротуар. На, що в Департаменті інфраструктури та благоустрою відповідають, робили все згідно норм дбну.

Зізнаються, деякі недоліки в роботі все ж є. І їх до здачі об`єкту обіцяють усунути. Адже ремонт дороги все ще триває.

Завершити ремонт дороги мають не пізніше 21 листопада цього року.  

Читайте також: У Вараші під час благодійного забігу зібрали понад 50 000 грн для ЗСУ (ФОТО)