Із заявами до поліції учора, 31 жовтня, звернулися жителі Костополя та Рівненського району, які через власну довіру та необачність втратили в загальному 29 тисяч гривень.

Так, 55-річній жительці Костополя надійшло повідомлення, що її картка недійсна. Потому пролунав дзвінок із нібито з банку про необхідність переоформлення іншої для збереження коштів. Жінка виконала всі вказівки афериста, озвучивши конфіденційні дані, в результаті чого шахрай через інтернет-банкінг перерахував 18500 гривень, належних потерпілій.

66-річний житель Рівненського району продавав через сайт безкоштовних оголошень запчастини до авто. Покупець, який зателефонував, почав узгоджувати питання оплати. Він запевнив пенсіонера, що аби була менша комісія за перерахунок грошей — необхідно оформити кредитну картку. Продавець погодився на це, після чого назвав усі необхідні реквізити та подальший код підтвердження. Таким чином аферист «збагатився» на 10500 гривень.

За фактами шахрайств розпочаті досудові розслідування.

Шановні громадяни! Не вирішуйте фінансові операції із переоформленням, розблокуванням тощо банківськими картками в телефонному режимі з невідомими, що з вами сконтактували. Пам’ятайте, що пін-код і код підтвердження мають бути відомим тільки власнику, а з’ясувати всі питання можна за номером телефону гарячої лінії банку, що міститься на звороті картки!

Про це повідомляють в ГУНП в Рівненській області.

Читайте також: Взяли мобільний аби зателефонувати та не повернули: поліцейські розслідують шахрайства