24 лютого, коли столиця та усі міста України прокинулися від сирен та вибухів, прийняв рішення виїжджати на малу батьківщину – в рідне селище Демидівка. Зібрали з дружиною необхідні речі і поїхали до батьків.
Дзвінки від клієнтів не припинялися, каву хотіли придбати в Ужгороді, Львові. Луцьку та Рівному. Тож вирішили перевезти і все виробництво до Демидівки.
Протягом 3 тижнів перевозили усе виробництво. Тоді ще не були облаштовані блокпости. З міста Києва були величезні пробки. А на в’їзд до міста не було машин взагалі. Тому їхав по зустрічних смугах, а там на замість машин їздили БТРи і танки. Було страшно дуже. Адже їдеш і не знаєш, що тебе чекає. Одного разу, коли був пік бойових дій, дорога до Стоянки, Макарова була вся розстріляна. Був хаос. Ми заблукали, а я їхав на чолі колони. Ледь не виїхали прямо туди, де кадирівці розстрілювали людей. Цей період життя запам'ятається надовго. А коли ти відчуваєш моменти вібрації по тілу від вибуху – переоцінюєш усе, - пригадує Павло.
Так вивезли близько 40 тонн сировини кави, різноманітне обладнання та кавові машини. Усе, що за останні 10 років придбав. Залишилося лише приміщення в Гостомелі. В ньому орки облаштували собі штаб-квартиру. Ангар, площею в 2 000 квадратів, вони використовували для житла. Приміщення пошкоджене, дещо розікрали.
У Демидівці шукали приміщення, щоб орендувати. Ми думали, що переїдемо сюди не на постійну основу - місяць два і це все закінчиться. Але для оренди нічого не було. Мама підказала, що є старий Демидівський молокозавод. Знайшов директора і він показав нам приміщення – воно було ніби пройшло війну. Тож зробили там реконструкцію. Потому переоформили вже другу частику акцій цього приміщення, - заначив Павло Філіпчук.
Так, розвивають своє виробництво. Тепер у Демидівці виготовляють каву зі всього світу. Працюють близько 40 людей, з них четверо тих, хто разом із сім’ями релокувалися з Києва. Петро розповідає, що щодня виріть в Україну та ЗСУ. Це дає силу, енергію та бажання щось робити далі. Щодня працюють та розвиваються, підтримують економіку. Цим і пишається.
Про це повідомляють в Рівненській ОВА.
Читайте також: На Острожчині відбулися змагання "Ostrog trail-2022 "Пекельна гонка"