Горе відрізок. У Рівненському районі водії скаржаться на проблемну дорогу. А саме від селища Клевань до села Деражне. Суцільні ями та вибоїни. Капітальний ремонт дороги хотіли провести у рамках урядової програми, втім через війну - не встигли. Що буде з дорогою, чи дочекається ремонту - дивіться далі.

Це відрізок автодороги Т 18-17, ділянка Клевань-Деражне. До повномасштабного вторгнення її мали намір відремонтувати в рамках урядової програми. Адже вона веде до так званої "Варшавки". Траси міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин, важливу транспортну артерію в нашій області. Місцеві кажуть, нині через стан дорожнього покриття, рух цією ділянкою ускладнений та займає чимало часу.

У селищній раді про проблему знають. Однак, за словами голови громади Галини Кидун, ямковий ремонт днями там все ж провели.

У Службі автомобільних доріг кажуть, нині йдеться про безпеку дорожнього руху, а не комфорт. Адже усі капітальні видатки заморожені. Тож, ямковий ремонт - єдиний вихід із ситуації.

Допоможе збільшити обсяги проведення ямкових ремонтів і повернення акцизу на пальне. Адже останній, за оцінками експертів, дає від 2 до 3 мільярдів гривень надходжень до державного бюджету.

Читайте також: Заклади охорони здоров‘я Рівного отримали понад 2800 доз вакцини Comirnaty