У Рівному організували акцію на підтримку полонених захисників. Рідні військовополонених морпіхів, прикордонників та "Азовців" організували акцію на їхню підтримку. Вимагали зробити усе можливе, аби повернути захисників додому. У заході взяли участь близько пів сотні учасників - як усе відбувалось бачили наші журналісти.

Наталія Зазян - дружина військовослужбовця-морпіха, який нині перебуває у російському полоні. Жінка розповідає востаннє чоловік виходив на зв'язок 24 лютого. В день повномасштабного вторгнення РФ на територію України.

Рідні та близькі морських піхотинців, захисників острова Зміїний, прикордонників, бійців національної гвардії та "АЗОВу" організували акцію. ЇЇ мета - привернути увагу суспільства та влади, нагадати що попри останній масштабний обмін - їхні рідні досі перебувають у ворожому полоні та жахливих умовах.

Вони вимагають докласти усіх зусиль, аби повернути рідних додому. Світлана Жигіль - дружина прикордонника, який вийшов з "Азовсталі". В останнє спілкувалась з чоловіком більше чотирьох місяців тому.

Нині їх рідні перебувають у СІЗО на окупованих територіях Донеччини та Луганщини, Оленівці, або ж території РФ. Ті, кому вдалось поспілкуватись з військовими, з жахом розповідають про умови їх утримання.

Загалом на акцію вийшло близько пів сотні рідних та близьких військовослужбовців. Нагадаємо, 21 вересня пройшов масштабний обмін військовополонених. Україна повернула додому 215 військовослужбовців. З них четверо мають відношення до Рівненщини.

Читайте також: В Гощі на пам'ятному обеліску демонтували величезну радянську зірку