Продали за 42 мільйони гривень та без проведення аукціону. Днями стала відома ціна, за яку приватизували Будинок Побуту у Рівному. На думку депутатів та експертів, за об'єкт могли позмагатись підприємці з усієї України, а місто могло б продати його в рази дорожче. Як орендарю вдалось стати власником найбільш прибуткового майна громади - дивіться далі у сюжеті.

Будинок побуту продали за трохи менш як 42 мільйони гривень. Про це стало відомо зі звіту про укладені договори купівлі-продажу, яке опубліковало управління комунальної власності.

Депутатка Рівнеради Галина Кульчинська, пригадує голосування 30 грудня. На якому об'єкт включили у список таких, що підлягають приватизації. Тоді вона та її фракція проголосували проти.

В той день, підтримав приватизацію Будинку Побуту і міський голова Рівного Олександр Третяк. Мовляв, місто заробить вкрай необхідні для бюджету кошти.

Семиповерхове приміщення площею понад 5 700 кв. метрів у центрі міста продали без проведення аукціону. Це стало можливим через проведення орендарем невід'ємних поліпшень: утеплення, заміною вікон та покрівлі. Після проведення таких заходів: орендар має право першочергового викупу. Яким в нашому випадку, успішно скористався.

Щасливий власник торгових площ - ТОВ "Рентбудсервіс". Фірма, з статутним капіталом, меншим ніж приватизований об'єкт. Її власниками, є родини адвокатів Андрія Давидюка та екс-заступника голови СБУ Рівненщини Олега Назарука. Які також є бізнес-партнерами добре відомого у Рівному забудовника Романа Куриса. Його ставленик, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян також підтримав рішення, яке наблизило продаж об'єкту. Ми ще два дні тому звернулися до посадовця за коментарем, однак відповіді досі не отримали. На думку депутатки Галини Кульчинської такій підхід до продажу комунального майна - може продовжитись і в майбутньому.

 Читайте також: З бюджету міста на оздоровлення дітей цьогоріч виділили 1,7 мільйона гривень