Психологічне і фізичне насильство над екс-дружиною. Висвітлити цю проблему до телеканалу "Рівне 1" звернулася жінка, яка стала жертвою у такій ситуації. Вона додає, що її колишній чоловік після розлучення всіляко намагається їй нашкодити. Ба більше, діти теж, нібито не хочуть бачитися зі своїм батьком. Деталі у наступному сюжеті.

На цьому малюнку 11-річна донька Оксани зобразила свого тата. Батьки розійшлися після близько 9 років шлюбу. Оксана розповідає, що не витримала психологічне насилля.

У 2019 подружжя розійшлося. Однак, якшо до цього насильство було лише психологічне, то після цього каже Оксана, були і побиття.

Конфлікти між Оксаною та її колишнім чоловіком Романом почалися через дітей. Вони нібито не хочуть бачитися із батьком.

Колишній чоловік Роман у телефонній розмові стверджує, що усі слова Оксани про побиття та погані відносини із дітьми - наклеп.

На думку Романа Вільчинського, його колишня дружина таким чином вимагає від нього гроші.

Через безвихідну ситуацію Оксана звернулася до юристів.

Вирішити ситуацію Оксана намагається у суді через побої, які чоловік не визнає.

Жінка впевнена, що це затягування справи. Разом з тим просить розголосу ситуації. Адже подібні випадки є, тому люди мають знати, як діяти.

Чим завершиться конфлікт між Оксаною та Романом - покаже час. Однак, в будь якому випадку потрібно розуміти, що будь-яке насилля терпіти не можна.

Читайте також: Перевищив норму у 15 разів: у Рівненському районі в ДТП потрапив нетверезий мопедист